Wycena-instrukcja

W celu wyceny plandeki należy podać nam niezbędne wymiary plandeki, jak na rysunku poniżej.

długość A

szerokość B

wysokość C

Plandeka na przyczepke

Podczas kontaktu z działem sprzedaży należy się przygotować, ponieważ pracownik będzie pytał czy na bortach są niezbędne elementy mocowania plandeki, tzw. mostki lub haki. Cena obejmuje koszt kompletnej plandeki do założenia na stelaż, bez ewentualnych akcesoriów na bortach- elementy te są liczone osobno. Nasz pracownik jest do Państwa dyspozycji od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu: 537-000-665  lub zapraszamy do kontaktu e-mailowego: biuro@plandeki-olsztyn.pl

W przypadku plandek nietypowych, należy zmierzyć maksymalne wymiary: długość i szerokość lub uprzednio wysłać zdjęcie na e-mail, w celu ułatwienia nam kontaktu z Państwem i ewentualnemu doradzeniu w sposobie montażu itp.

Natomiast do zamówienia na życzenie klienta z rysunku, niezbędne jest przesłanie zdjęć oraz czytelnego rysunku z wymiarami np. przyczepki.  Uwaga! wszelkie nasze prace są wykonywane z przekątną dachu  i boków, więc należy uwzględnić to podczas pomiarów jak również i elementy wystające takie jak zapięcia bortów.

Plandeka cena

 Rysunek powyżej pokazuje jak zmierzyć szerokość klapy na dole B (czerwona linia) oraz długość A w przypadku gdy opadająca plandeka wejdzie na zapięcie, to samo tyczy się wszelkich innych wystających elementów.

Rysunek poniżej ukazuje nam w jaki sposób zmierzyć łódkę, tak byśmy byli w stanie odwzorować to na plandece z Państwa rysunku.

 

Plandeka na łódkę